YENİ SEZON ÜRÜNLERİMİZ GELDİ! TÜM ÜRÜNLERDE ÜCRETSİZ KARGO YENİ ÜYELERE ÖZEL %10 İNDİRİM İNDİRİM KUPON KODU : INDIRIM10 FİTMENS İLE FARK YARATIN!

 
Biz kimiz?

Özsekman Konfeksiyon olarak, 1989 yılında İstanbul’da ilk fabrikamızı kurduk. 35 yıllık birikimimiz ve tecrübemizle popüler markalara gömlek ürettik. Kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyetini gözettik ve büyümeyi hedefleyerek ilerledik. Fitmens, Daniel Visse ve Pashamen markalarımızla sektör ve piyasa için ihtiyaçları karşılayan gömlekler ürettik. Kravat, papyon ve kol düğmesi gibi aksesuar ürünlerinin teminini sağladık. Bugün geldiğimiz noktada 2 ayrı fabrikada 2000 m2 alanda üretimlerimizi sürdürüyor, 200’ü aşkın personel sayımızla Türkiye’nin, Asya’nın ve Avrupa’nın bilinen büyük markaları adına üretim yapıyoruz. Özsekman Konfeksiyon olarak, geniş bir üretim ağına sahibiz ve başlangıçtan buyana A kalite kriterlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz.

İstanbul Fabrikası, Fitmens

Özsekman Konfeksiyon İstanbul Fitmens Fabrikası 1989 yılında Şevket Sekman tarafından kurulmuştur. A’dan Z’ye gömlek tasarımı, üretimi ve dünyanın her noktasına sevk imkanı sağlayan geniş kapasiteli bir tesistir.

İstanbul Fitmens Fabrikası ihracat ve yerli markalara üretim iş modeliyle çalışmaktadır. Erkek gömlek üretimine odaklanan fabrikada; FitmensDaniel Visse ve Pashamen markalarının üretimi de yapılmaktadır.

Özsekman Konfeksiyon İstanbul Fitmens Fabrikası 600 m2 çalışma, 700 m2 depolama kapasitesine sahiptir ve bünyesinde 120 nitelikli personele yer veriyor. İstanbul Fitmens Fabrikası günlük 2500 gömlek üretim kapasitesine sahiptir.

Niğde Fabrikası, Pashamen

Özsekman Konfeksiyon Niğde Pashamen Fabrikası 2022 yılında Şevket Sekman tarafından kurulmuştur. İstanbul Fabrikasına destek olması adına kurulan fabrika kısa sürede büyümüştür. Bugün tam bağımsız üretim süreçleri yönetilmekte ve çeşitli markalara üretim yapılmaktadır.

Özsekman Konfeksiyon Niğde Pashamen Fabrikası 400 m2 çalışma, 450 m2 depolama kapasitesine sahiptir ve bünyesinde 90 nitelikli personele yer veriyor. Niğde Pashamen Fabrikası günlük 1500 gömlek üretim kapasitesine sahiptir.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR